Mistrovské utkání B-tým

20. 4. : Bečváry – Štítarský SK 2 : 0 (1 : 0)
Sestava: Kropáček Z., Urbánek P., Kubásek T., Žoudlík, Svoboda R.(45. Kšírl V.), Křovina (60. Holub V.), Švec, Dědek, Reichel, Kšírl M., Svoboda P. (45. Urbánek L.)

Nikoliv poprvé naše rezerva vstoupila do utkání v naprostém protikladu ku začátkům týmu A. Prvních patnáct minut hry se Štítarský SK nedokázal vymanit z pevného sevření bečváreckých koní. Nebezpečí přicházelo zejména z pravé strany, kde úřadoval navrátilec Svoboda P. Poté se hra vyrovnala, ale hosté byli dopředu bezzubí a pouze čekali, kdy (ne o moc aktivnější, ale s větším zápalem hrající) Bečváry udeří. Tak se stalo v polovině prvního dějiství, kdy se k zakončení hlavou dostal vyhlášený skopec Švec a z penaltové vzdálenosti rozradostnil cirka pětatřicet přihlížejících. Štítary se sice poté dostali k několika zakončením, která ale pro Kropáčka, objevenou brankářskou hvězdu, neznamenala větší nebezpečí.
Druhá půle se nesla v podobném duchu jako ta první. Bečvarečtí, vzhledem k obsazení spousty mladých hráčů, nepředváděli to, co od nich domácí fanoušci očekávali, ale tým od Kolína jim cestu za vítězstvím značně usnadnil. A tak přišla druhá branka. Pět minut před závěrečným hvizdem se za přihrávkou do vápna řítil Dědek, u balónu byl sice první gólman hostí, který ale zle došlápnul a místo míče se tak musel starat o své vyvrácené koleno. Nesmlouvavý Dědek tak mohl v pohodě zvýšit na konečných dva nula. Vít Holub, 21. duben 2008 14:58

23.3.: Bečváry – Ratenice 5:2 (1:2)
Branky: Uher 2 (1PK), Dočkal, Čihák, Žoudlík
Sestava: Kropáček – Urbánek, Uher, Junek, Žoudlík – Dočkal, Čáslava, Raichl, Křovina – Kšírl M., Čihák

Z počátku se nám nedařilo proměňovat šance, naopak hosté se snadno dostali do vedení díky penaltě a vlastnímu gólu Uhra. Stav věcí se změnil po poločase, kdy jsme nejprve penaltou vyrovnali a pak soupeři nasázeli ještě tři góly.

Josef Holub, 25. březen 2008 10:19
TJ SK Bečváry, IČ:70128570, info@skbecvary.cz